ההגעה לסטודיו בתיאום מראש בלבד

לחץ כאן  לתיאום מועד

קצת על בחירת השמלה המושלמת לבת המצווה

הבת שלכם הגיעה לגיל בת המצווה? ​

אתם מתכננים יחד אירוע לכל המשפחה והחברים וחשוב לכם גם למצוא לבוש מתאים? אם כן, זה הזמן להיעזר במעצבת בגדים, המתמחה בתחום, ולבחור את שמלת בת המצווה המתאימה.

בחירתה של השמלה לא תמיד פשוטה. המגוון העצום, הצבעים השונים וגם הגזרות הרבות, כל אלה עשויים להקשות מעט ולהפוך את איתור השמלה למשימה לא קלה. ובכל זאת, כיצד עושים זאת? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

​• התאמת השמלה לחוגגת בת המצווה ולגזרתה – כדי לבחור את שמלת בת המצווה המתאימה ביותר, חשוב לוודא שזוהי שמלה המתאימה לחוגגת עצמה וגם לגזרתה. בנוסף, מבין מגוון האפשרויות תוכלו למצוא גם בגדים לבנות דתיות, במבחר של סגנונות וגם גזרות. כדי שהשמלה תחמיא ותיצור את המראה הנכון, חשוב לבחור כזו שתואמת את מידותיה של הנערה הצעירה וגם משתלבת נכון במראה הכללי שלה.

​• התייחסות אל סגנון האירוע עצמו ואל המועד שבו הוא מתקיים – במידה וחוגגים אירוע גדול, רב משתתפים, ולא פחות מכך גם מושקע מאד ויוקרתי, חשוב לבחור שמלה בהתאם. ישנן היום לא מעט שמלות מסוגננות ומיוחדות מאד, המתאימות במיוחד לאירועים נוצצים יותר ומושקעים יותר. לעומת זאת, לאירוע צנוע, כדאי לבחור שמלה פשוטה יותר. אין זה אומר בהכרח שמדובר בשמלה פחות מיוחדת, אולם חשוב שתתאים לסגנון של המקום, שבו מתקיים האירוע, ובכלל לאווירה כולה. אסור גם לשכוח כמובן את המועד עצמו. בין אם מדובר בחודשי הקיץ החמים או בתקופת החורף, כדאי לבחור שמלה מחממת מספיק או קלילה ואוורירית.

​• קביעת התקציב המוקדש לכך מראש – אחת הנקודות החשובות במסגרת בחירה זו היא התקציב המוצע לכך. מומלץ להחליט עליו מראש, ורק אחר כך לצאת למשימת איתור השמלה. מחירן של שמלות בת המצווה המוצעות כיום נע בטווח מחירים רחב מאד. ישנן כאלו שמוצעות בעלות זולה במיוחד, בעוד שאחרות תהיינה יקרות מאד.

​• השוואה בין כמה שמלות שונות ומסגנונות שונים – כדאי לבחון כמה דוגמאות שונות וכמה סגנונות שונים. השוואה בין כמה אפשרויות יכולה להקל על הבחירה, ובעיקר לעזור לאתר את השמלה המושלמת לאירוע.