ההגעה לסטודיו בתיאום מראש בלבד

לחץ כאן  לתיאום מועד

איך לבחור שמלות שושבינה?

 

 

נוחה, יפה ומתאימה לאירוע – שמלת השושבינה המושלמת

בבחירת שמלת השושבינה, חשוב שהכלה והילדה יחליטו יחד איך תיראה השמלה ומה יהיה תפקידה של השושבינה בטקס. שילובה של הילדה בהחלטות אלו, יגרמו לה להרגיש חלק מהמאורע החגיגי ויתרמו לאווירה המיוחדת של האירוע. אבך איך תדענה באיזו שמלה לבחור ומהם האלמנטים החשובים בבחירה זו?

 

  • התאמה לעונה ולמזג האוויר – רוב האירועים מתרחשים בעונת הקיץ ולכן שמלות כלה ושושבינות מותאמות למזג אוויר חם יותר, אך חשוב לדאוג לאופציה שתתאים גם עבור לילות יותר קרירים. השמלה האידיאלית עבור שושבינות, תהיה כזו שניתן לשלב עימה עליונית אשר תתרום למראה הכללי, ויהיה ניתן להסירה בחלקים היותר מאומצים של האירוע, כמו בזמן הריקודים או בזמן קבלת הפנים.

 

  • בנוסף, חשוב לקחת בחשבון כי ילדים מתרגשים מאוד באירועים מרובי משתתפים, מה שגורם להם להוציא הרבה אנרגיה, ולכן חשוב לאפשר להם להרגיש נינוחים עם הלבוש שלהם.

 

  • התאמה לשמלת הכלה ולסגנון האירוע – תכנון סגנון של אירוע הוא מלאכה מעניינת, אשר מכילה בתוכה את כל המרכיבים של המאורע. בין אם מדובר בסידור השולחנות, צבע הפרחים או שמלת הכלה, העיצוב צריך להיות תואם, על מנת לשוות לאירוע מראה ססגוני ומיוחד.
     

  • בבחירת שמלת השושבינה חשוב לקחת בחשבון גם את שמלת הכלה, וגם את הקונספט שבחרתם לאירוע. כך שאם בחרתם להתחתן בסגנון כפרי, ושמלת הכלה מעוצבת באופן זה, רצוי שגם השושבינה תולבש בהתאם. עם זאת, רצוי לתת לשושבינה אלמנט מיוחד אשר יבלוט בנוף, כמו צבע שמלה שונה או אביזר מיוחד כמו סל פרחים או קישוטים. 

 

 

 

 

 

 

 

חווית השושבינה היא חוויה מסעירה ומרגשת עבור כל ילדה קטנה, הנושאת עיניה אל קרובי משפחתה, הבאים באיחוד הנישואין. החוויה מעניקה לילדה אפשרות להיות כלה קטנה ליום אחד, והופכת אותה לחלק מטקס ששייך לעולם המבוגרים.

מעבר לכך שנחמד לראות ילדות קטנות בשמלות מיוחדות, פוסעות לעבר החופה ומפזרות פרחים וקישוטים, השושבינה מסמלת ערכים חשובים כמו שושלת, משפחה, חיבור לשורשים ולילדות ומבט אל העתיד עבור הזוג המאושר. בחירת שמלה לשושבינה היא משימה כיפית ומרגשת, אך ישנם מספא אלמנטים שחשוב להתייחס אליהם, בכדי להפוך את החוויה הזו לחיובית עבור הכלה ועבור השושבינה שלה.