החשיבות של עיצוב בגדי בנות

עולם האופנה התפתח לאין ערוך בעשורים האחרונים, והפך לאמירה המשקפת את אופיו של האדם ובחירתו. אם בעבר, אופנה הייתה מכוונת בעיקר לנשים בוגרות, כיום ניתן למצוא אופנה עבור גברים, תינוקות וכמובן גם בגדי בנות המיועדים לילדות ונערות.

מעבר לעבודה כי נשים אוהבות להלביש את הילדות שלהן, חווית הקנייה המשותפת מחזקת את קשרי האם והבת, ויכולה לחשוף את האם לצדדים נוספים באישיותה של הילדה ולהעדפותיה. על מנת שחוויה זו תהיה חיובית, ישנם מספר דגשים שחשוב לשמר במהלך בחירת בגדים לילדות, כמו הענקת חופש בחירה לילדה, התאמה ייחודית של הבגד ושמירה על תמימות ובגרות בדרך מקורית.

 

עיצוב ייחודי לכל ילדה

בין אם מדובר בבחירת בגד לאירוע מיוחד ובין אם מדובר בבחירת בגד ליומיום, חשוב להתאים את הבגד לילדה ולא את הילדה לבגד. אלמנט זה חשוב מאין כמוהו לאופן בו הילדה תופסת את עצמה ביחס לחברה. אחד הדברים החשובים שאם יכולה להעניק לבתה, הוא היכולת שלה לקבל את הגוף שלה ולמצוא את סגנון הלבוש,שיתאים לאופי שלה ויחמיא לגופה.

 

תקופת הילדות היא תקופה אשר מתאפיינת בשינויים פיזיולוגיים, אשר יכולים להוות מקור לחרדה ומתח אצל ילדות. הבגדים אותם הן ילבשו יכולים להוות מקור מפלט ופרמטר מרגיע, ולכן חשוב לאפשר לילדה מגוון של אופציות וסגנונות. כשמדובר באירוע מיוחד, ניתן להעניק לילדה את החוויה בה הבגד נתפר במיוחד למידותיה ובהתאם לטעמה, מה שיעלה את הביטחון העצמי שלה ואת תחושת הייחודיות.

 

בין תמימות לבגרות – סגנון וצבע

לאחר שהתאמתם את הבגד למידותיה של הילדה, רצוי לשמור על קו המאפיין ילדות, תמימות וצבעוניות. כיוון שעולם האופנה הוא מאוד פופולארי, ניתן למצוא מספר רב של ילדות, אשר רוצות להתלבש ולהיראות כמו נשים מבוגרות מהן, כמו כוכבות פופ ודוגמניות. לבוש זה לא תמיד מתאים לילדות בגלל אופיו הנועז, ולכן חשוב להציע לילדות שלכן אופציות לא פחות אטרקטיביות.

 

הדרך הכי טובה לעשות זאת היא לחבר בין תמימות ורכות, לבגרות שמתאפיינת בצבעוניות. כך, שגם אם ילדתכן, רוצה להתלבש באופן יותר צעקני ובולט, אפשרו לה לעשות זאת דרך צבעים חזקים, אך שמרו על בגד שיהיה נוח ויאופיין ברכות ועדינות. סגנון של בגדים כאלו ניתן למצוא בחנויות המתמחות בעיצוב של בגדי בנות, אשר מציעות אופנה ייחודית ומקורית.  

ההגעה לסטודיו בתיאום מראש בלבד

לחץ כאן  לתיאום מועד

שמלות לבנות מצווה
שמלת בת מצווה
אקססוריז
מעצבת אופנה שמלות
רותי הירשפלד
טיפים למציאת שמלת בת מצווה
שמלה לבת מצווה

שמלות לאירועים לילדות

שמלה לאירוע

 

שמלות ערב לילדות

בגדים לבת מצווה רעננה

בגדים לבת מצווה דתית

שמלת ערב לילדה

בגד לבת מצווה

בגוד לבת מצווה

בגדים לבת מצווה

שמלות מעוצבות לילדות

שמלות לבת מצווה צנועות

צרי קשר עוד היום לרכישת שמלת חלומותייך
טלפון: 09-7418379​
נייד: 050-2000609​
מייל: 57kimono@gmail.com
 
  • s-facebook
  • s-youtube

Copyright  Kimono Ltd.

This site was built by PAZINTERACTIVE

שמלות מעצבים לילדות

שמלות לדתיות

שמלות צנועות

 

 

Girl's Dresses
Bat Mitzva Dress
Designer Dresses
Kimono Girls Wear
Accessories
Ruthi Hirschfeld
Bridesmade dress
Beautiful dresses
Designer girls dresses