ההגעה לסטודיו בתיאום מראש בלבד

לחץ כאן  לתיאום מועד

אודות

מחפשת שמלה לבת מצווה? בגד לאירוע חגיגי?

אצלנו בקימונו תוכלי למצוא שמלה לאירוע, שמלות ערב לילדות, שמלה לבת מצווה, שמלות עם שרוולים, שמלה צנועה לבת מצווה.

רותי הירשפלד פתחה את "קימונו" לפני 10 שנים בדיוק למטרה זו- שמלות לבת המצווה. שמלות לאירועים לילדות ולנערות, שמלות ערב לילדות, ובגדים המתאימים לבת מצווה דתית.

אצלנו תוכלי למצוא את שמלת בת המצווה המושלמת.

שמלות מעוצבות במגוון סגנונות בדים וצבעים:

בדי תחרה, סטן, שיפון, וכותנה.

ניתן למצוא שמלות באורך ברך, וכן שמלות ארוכות ,ושמלות מקסי לילדות.

 
חברת קימונו, שבראשה המעצבת רותי הירשפלד, מציעה מגוון רחב של שמלות ובגדי בנות מצווה. הקולקציות של החברה (אלו משנים קודמות וגם החדשות יותר) מאפשרות לכל נערה צעירה, המגיעה לגיל המצווה, לאתר את השמלה או הביגוד המתאים לה לכבוד האירוע, הן בהתאם לסגנונה האישי והן בהתאם לגזרתה.
מכיוון שלבגד עצמו תפקיד חשוב ביום המיוחד הזה, וביכולתו גם לתרום לא מעט לתחושתה האישית של כלת השמחה, שילובו לצד אביזרים מתאימים ובחירתו בהתאם לטרנדים הקיימים, חשובים ביותר.
בעיצובים, המוצעים על ידי קימונו, ניתן למצוא צבעוניות רבה וגם רכות, המאפיינת את תמימותו של הגיל. שמלות בת המצווה משלבות בין כמה סוגי בדים שונים כדי ליצור מראה מיוחד ומסוגנן יותר וזאת לצד אלמנטים קישוטיים, כמו תחרה וסרטים מחומרים מובחרים.
קולקציית השמלות לבת המצווה של קימונו יכולות להתאים לכל עונה ואפשר לצרף להן גם עליונית מחממת, במידת הצורך.
השמלות מחמיאות מאד לגזרתן של הנערות והצבעים הרבים שלהן יכולים להתאים לכל אחת ולכל מראה. בין הצבעים הבולטים אפשר למצוא גוונים של כחול, לבן, שחור עם נגיעות צבע נוספות וגם סגול, שמושך לא מעט תשומת לב.