ההגעה לסטודיו בתיאום מראש בלבד

לחץ כאן  לתיאום מועד

שמלת בת מצווה ואביזרים תואמים

תכנון בת מצווה הוא פרויקט מרגש ומיוחד הן לכלת השמחה והן למשפחתה. בין אם האירוע מתקיים בחצר הבית, באולם שמחות או בחוף הים, הוא דורש תכנון מוקפד ושימת דגש על כל מרכיבי האירוע, כמו האוכל המוסיקה, טקס בת המצווה וכו'. אחד האלמנטים החשובים באירוע זה עבור הילדה, הוא כמובן השמלה אותה היא תלבש.

כיום, עם התפתחות עולם האופנה לילדות, ישנם המון סגנונות וחנויות, המציעות שמלות מיוחדות לאירועים אלו. אך לא רק השמלה קובעת את מראה כלת בת המצווה, אלא גם האביזרים הנלווים אליה, כמו סיכות ראש, סרטים מיוחדים וכתרי נסיכות. מה חשוב לדעת בנוגע לאביזרי לבוש לילדות ואיך תתאימו את האביזר המושלם לילדה שלכם?

אביזרים אופנתיים לילדות – סוד הקסם

אביזרים תואמים הם סוד הקסם של כל שמלה בפרט וכל הופעת לבוש בכלל. אצל נשים בוגרות האביזרים מאופיינים בעגילים, חגורות ושרשראות, אך באופנת ילדות ובייחוד בשמלות לאירועים כמו שמלות בת מצוות, האביזרים שונים ומתאפיינים בנוחות ובסגנון מלכותי.

בבואכם לבחור אביזרים שכאלו, עליכם לשים דגש, שהאביזר יהיה נוח לילדה וייתן לה את החופש להשתולל ולרקוד, מבלי לדאוג לאביזר הנלווה. כמו כן, חשוב שהאביזר יהיה בעל אופי מלכותי, המקנה מראה שווה לב, רך ועדין לכלת בת המצווה. מה הם האביזרים הפופולאריים ביותר המשרתים מטרות אלו?

  • סיכות ראש – סיכות ראש הן אביזר פופולארי ומיוחד במינו באופנת ילדות ונערות. האופציות הן מגוונות וכוללות סיכות פרחים בצבעים שונים, סיכות כסף בעיצוב מיוחד וסיכות גמישות, אשר מסייעות לשימור התסרוקת. בגלל האופציות המגוונות שסיכות הראש מציעות, הן יתאימו כמעט לכל שמלה ולכל סגנון, ומה שנותר לבדוק הוא כי הסיכה חזקה ואינה רופפת.

  • סרטיי מותן – כמו סיכות הראש, גם סרטים המתווספים לשמלת בת המצווה הם מאוד פופולאריים, במיוחד בגללם שדרכם ניתן להבליט את ההופעה. הסרט יכול להיות בצבע עז כמו צבע אדום, כחול או סגול, או להיות מורכב מטקסטורה שונה, כמו רקמה או תחרה המוסיפה למלכותיות של הבגד. בנוסף סרטיי המותן הם נוחים מאוד, ויכולים להוות אביזר מושלם לכלת השמחה.

  • כתרים וקשתות - אופציה נוספת עבור תסרוקות, שלא פחות פופולארית מסיכות הראש, היא הכתרים והקשתות לשיער. הבחירה בין סיכה לבין כתר או קשת, תלויה לחלוטין בכלת השמחה ובהעדפותיה. הכתרים והקשתות מעניקים לשמלה מראה קסום, המזכיר נסיכות ודמויות פנטסטיות, ואם בתכם מחוברת לעולם זה, אביזרים אלו יהיו נהדרים עבורה.

#אקססוריז #אביזריםתואמים #שמלותבנותמצווה

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic