ההגעה לסטודיו בתיאום מראש בלבד

לחץ כאן  לתיאום מועד

-

חשיבות עולם האופנה בחיי הילדות שלכם, היא מכריעה מאין כמותה ומשפיעה על אישיותן ועל תפיסת הערך העצמי שלהן. ידוע שכיום אופנה היא כבר לא רק כסות, אלא אמירה חברתית והדרך בו האדם מציג את עצמו בפני העולם. למרות שבעשורים האחרונים עולם האופנה מכוון גם לגברים, לבגדי תינוקות ולילדים ונוער, עדיין המיקוד המרכזי הוא עבור נשים בוגרות, נערות וילדות. מסע קניות הבגדים שאימהות עורכות עם בנותיהן יכול להיהפך בקלות מחוויה מגבשת, חיובית וכייפית לחוויה לא נעימה. על מנת להימנע מכך, חשוב לדעת לבחור בחנויות אשר משרתות את המטרות של הלבשת ילדה או נערה.

השמלה שלך – המומחיות שלנו

סטודיו קימונו המתמחה בעיצוב בגדי בנות, הוא דוגמא מצוינת לביגוד נכון עבור ילדות ונערות. המטרה היא שהבגדים יעלו את הערך העצמי של הילדה וישקפו את אופייה, בין אם הוא עדין ומופנם, ובין אם הוא סוער ותזזיתי. מהו עיצוב נכון, ומהם האלמנטים הנוספים שהסטודיו מציע?

  • ייחודיות - עיצוב נכון של ביגוד לילדות או נערות הוא ביגוד, שקודם יכיל אופציות מגוונות לכל גזרה ולכל ילדה. בסטודיו תוכלו למצוא ביגוד מגוון, הנע בין מראה נסיכתי יותר, למראה מתוחכם ושובב, כך שיתאים לכל ילדה ולכל אירוע. כיוון שהסטודיו הוא עצמאי ולא חלק מרשת שיווק גדולה, הדגמים הם ייחודיים ויעניקו לילדתכן לבוש מקורי ונדיר.

  • עכשוויות – הבגדים בסטודיו קימונו נתפרים לפי צו האופנה, ומתעדכנים משנה לשנה בקולקציות ומהדורות שונות. תוכלו למצוא את האלמנטים החדישים ביותר בעולם האופנה כמו טקסטורות שונות, שכבות בדים מעניינות, חומר גלם איכותי ואביזרים כמו סיכות ראש וקשתות, המתאפיינים בצבעוניות מקורית. העכשוויות האופנתית תעניק לילדתכן הרגשה, כי היא חלק מעולם האופנה העדכני, אך בו בזמן שומרת על ייחודיות משלה.

  • שילוב של רכות ובגרות - ישנן לא מעט ילדות ונערות אשר רוצות להתלבש כמו נשים בוגרות, ולא כמו ילדות קטנות, ולכן הסטודיו מציע סגנון מיוחד ומאוד נכון עבור גילאים אלו. הכוונה בביגוד נכון היא קודם כל שמירה על קו רך ועדין אל מול בגרות ואופי. כלומר, הבגד הנלבש משמר מצד אחד את המראה התמים בעזרת קו עיצובי עדין, ומצד שני ומשרטט קווים מיוחדים ומקוריים בעזרת צבעוניות מעניינת.

#שמלתבתמצווה #שמלותבתמצווה

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
צרי קשר עוד היום לרכישת שמלת חלומותייך
טלפון: 09-7418379​
נייד: 050-2000609​
מייל: 57kimono@gmail.com
 
  • s-facebook
  • s-youtube
Girl's Dresses
Bat Mitzva Dress
Designer Dresses
Kimono Girls Wear
Accessories
Ruthi Hirschfeld
Bridesmade dress
Beautiful dresses
Designer girls dresses
שמלות ערב לילדות

בגדים לבת מצווה רעננה

בגדים לבת מצווה דתית

שמלת ערב לילדה

בגד לבת מצווה

בגוד לבת מצווה

בגדים לבת מצווה

שמלות מעוצבות לילדות

שמלות לבת מצווה צנועות

שמלות מעצבים לילדות

שמלות לדתיות

שמלות צנועות

 

 

שמלות לבנות מצווה
שמלת בת מצווה
אקססוריז
מעצבת אופנה שמלות
רותי הירשפלד
טיפים למציאת שמלת בת מצווה
שמלה לבת מצווה

שמלות לאירועים לילדות

שמלה לאירוע

 

Copyright  Kimono Ltd.

This site was built by PAZINTERACTIVE