ההגעה לסטודיו בתיאום מראש בלבד

לחץ כאן  לתיאום מועד

שמלת בת מצווה ואביזרים תואמים

September 23, 2013

תכנון בת מצווה הוא פרויקט מרגש ומיוחד הן לכלת השמחה והן למשפחתה. בין אם האירוע מתקיים בחצר הבית, באולם שמחות או בחוף הים, הוא דורש תכנון מוקפד ושימת דגש על כל מרכיבי האירוע, כמו האוכל המוסיקה, טקס בת המצווה וכו'. אחד האלמנטים החשובים באירוע זה עבור הילדה, הוא כמובן השמלה אותה היא תלבש.

כיום, עם התפתחות עולם האופנה לילדות, ישנם המון סגנונות וחנויות, המציעות שמלות מיוחדות לאירועים אלו. אך לא רק השמלה קובעת את מראה כלת בת המצווה, אלא גם האביזרים הנלווים אליה, כמו סיכות ראש, סרטים מיוחדים וכתרי נסיכות. מה חשוב לדעת בנוגע לאביזרי לבוש לילדות ואיך תתאימו את האביזר המושלם לילדה שלכם?

הבחירה הנכונה - קימונו עיצוב בגדי בנות

March 15, 2013

חשיבות עולם האופנה בחיי הילדות שלכם, היא מכריעה מאין כמותה ומשפיעה על אישיותן ועל תפיסת הערך העצמי שלהן. ידוע שכיום אופנה היא כבר לא רק כסות, אלא אמירה חברתית והדרך בו האדם מציג את עצמו בפני העולם. למרות שבעשורים האחרונים עולם האופנה מכוון גם לגברים, לבגדי תינוקות ולילדים ונוער, עדיין המיקוד המרכזי הוא עבור נשים בוגרות, נערות וילדות. מסע קניות הבגדים שאימהות עורכות עם בנותיהן יכול להיהפך בקלות מחוויה מגבשת, חיובית וכייפית לחוויה לא נעימה. על מנת להימנע מכך, חשוב לדעת לבחור בחנויות אשר משרתות את המטרות של הלבשת ילדה או נערה. 

איך לבחור שמלות שושבינה?

April 22, 2013

חווית השושבינה היא חוויה מסעירה ומרגשת עבור כל ילדה קטנה, הנושאת עיניה אל קרובי משפחתה, הבאים באיחוד הנישואין. החוויה מעניקה לילדה אפשרות להיות כלה קטנה ליום אחד, והופכת אותה לחלק מטקס ששייך לעולם המבוגרים.

מעבר לכך שנחמד לראות ילדות קטנות בשמלות מיוחדות, פוסעות לעבר החופה ומפזרות פרחים וקישוטים, השושבינה מסמלת ערכים חשובים כמו שושלת, משפחה, חיבור לשורשים ולילדות ומבט אל העתיד עבור הזוג המאושר. בחירת שמלה לשושבינה היא משימה כיפית ומרגשת, אך ישנם מספא אלמנטים שחשוב להתייחס אליהם, בכדי להפוך את החוויה הזו לחיובית עבור הכלה ועבור השושבינה שלה.

Please reload